OBIEKT

Biały Las to miejsce stworzone przez Paulinę i Grzegorza Przybylskich, których połączyła miłość do koni. Dzięki ich pasji i ogromnemu zaangażowaniu powstał jeden z najpiękniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce – nie tylko z doskonałą infrastrukturą sportową, lecz także z piękną restauracją oraz klimatycznym hotelem.

A jeżeli dodamy, że ich wiedza oraz doświadczenie poparte jest kilkupokoleniową tradycją związaną z hodowlą koni oraz jeździectwem, to będzie to chyba najlepsza rekomendacja?

Biały Las to miejsce, w którym można odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, zjeść smaczny obiad i po prostu słuchać śpiewu ptaków oraz cieszyć się otaczającą nas przyrodą. Pójść na spacer do pobliskiej winnicy lub do pięknego, brzozowego lasu, od którego nazwę wziął nasz Ośrodek

– Biały Las.


 

JAZDA KONNA

skoki (1)

Ośrodek Jeździecki Biały Las


Doskonałe miejsce dla pasjonatów jazdy konnej – zarówno dla sportowców, którzy szukają idealnego miejsca do tren jak i dla nowych amatorów hippiki, na których czekają zajęcia rekreacyjne – indywidualne oraz grupowe.

Po szczegółowe informacje dotyczące pensjonatu dla koni, Klubu Jeździeckiego Biały Las, zawodów jeździeckich, jazd sportowych oraz rekreacyjnych zapraszamy na naszą klubową stronę:


Ośrodek Jeździecki